Mutfak Düzenleme Fikirleri

Küçük mutfakların çoğunda iş yapacak fazla yer olmaz. Temel mutfak aletleri yerinizi kısıtlayabilir. Ama bunu en aza indirmek için çözümler var. Mutfak dolaplarınız yeterli değilse duvarları kullanabilirsiniz. Duvara bir dolap veya raflar yaptırarak ekstra alanlar kazanabilirsiniz. Küçük mutfak sahibiyseniz ve malzemelerinizi koyacak yer bulamıyorsanız sizin için güzel fikirlerimiz.  Mutfağınızda daha fazla alan yaratmanız için size yardımcı olabilecek fikirlerimize göz atın. İşte Mutfak Düzenleme Fikirleri , Mutfak Düzenleme Önerileri.

Mutfak Düzenleme Fikirleri

#1  Duvarları Değerlendirin

Daha fazla depolama alanı yaratmak için duvarları kulanın. Duvarınıza bir dolap yaptırarak çok fazla yer kazanırsınız. Dolap  yerine raflarda yaptırabilirsiniz onlarda yine size çok yer kazandıracaktır. Bu yüzden duvarlar çok önemlidir. Hemen mutfağınıza gidin ve inceleyin en uygun yeri gözünüze kestirin ve işe koyulun. Dolap yapımı masraflı olur derseniz diğer fikirlerimize göz atın.

#2  Üst Üste Koyun

Baharatlar, tuz, şeker gibi ürünleri kavanozların içine koyup üste üste raflara yerleştirin.

#3

#4 Tüm Bu Kavanozlar Çok Yer Kaplar

Bu kavanozları dolabın gözüne koyup buradaki eşyaları daha mantıklı bir yere koyabilirsiniz.

#5

#6 Alanları Etkili Kullanın

Mutfağınıza dikkatlice bakın size daha fazla alan kazandıracak yerleri keşfedin. Mutlaka uygun bir yer bulacaksınız.

#7

Mutfağınızda daha fazla alan yaratmanız için birbirinden güzel 7 fikir sunduk. Mutfak Düzenleme Fikirleri yazımızda umarız size ilham kaynağı olabilmişizdir. En sevdiğiniz mutfak düzenleme fikrini yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir