Salon Dekorasyonu

Salon evimiz için en önemli odadır. Misafirlerimizi ağırladığımız yer olduğundan oturma odasının dekorasyonu büyük önem taşımaktadır. Doğru mobilya, renk ve kombinler sayesinde salonunuzu en iyi şekilde dekore edebilirsiniz. Sizler için birbirinden güzel salon fikirlerini bir araya getirdik. Salonunuzu değiştirmenin vakti geldi. Bu fotoğraflar size ilham kaynağı olacak. Şimdi bu güzel dekorasyon fikirlerine bir göz atalım.

Salon Dekorasyonu

#1

Salonunuzu tasarlamak için acele etmeyin. İyice bir araştırın ve kesin kararınızı verin sonradan pişman olmak istemezsiniz. Şık mobilyalar ve doğru renklerle salonunuzu dekore edin.

#2

Siyah beyaz mobilyalar yine siyah renkli laminat parkelerle birleşerek güzel bir görüntü ortaya çıkarmış. Yine siyah beyaz tablolar ve siyah saksılar kullanılmış. Güzel bir renk uyumu yakalanmış.

#3

Bu salon biraz küçük olduğundan L koltuk kullanılmış. Küçük alana rağmen son derece güzel bir şekilde dekore edilmiş. Şık bir avize odaya muhteşem bir görüntü katmış.

#4

Daha çok bekar evlerinde görebileceğimiz bir salon. Gayet hoş bir şekilde dekore edilmiş ancak aynanın olduğu yerde tablolar olsa sanki daha mı güzel olurdu?

#5

Farklı tarzlar arayanlar için iyi bir seçim olabilir.

#6

Pembe ve beyaz. Özellikle yeni gelinlerin çok tercih ettiği bu ikiliyi sık sık görüyoruz. Beyaz ve pembe kullanılarak dekore edilmiş bu salon bizden tam puan alıyor.

#7

Bekar evleri için uygun bir salon tasarımı.

#8

Gayet şık ve güzel bir dekorasyon fikri. Kullanılan aksesuarlar özenle seçilmiş ve doğru şekilde dekore edilmiş. Güzelde bir avizeyle başarılı bir iş çıkartılmış.

#9

Bu paylaşımlar içeresinde en sevdiğim dekorasyon fikirlerinden bir tanesi. Sade ve şık bir tasarım olmuş.

#10

#11

#12

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir